Šegina “šega” u Varaždinu, TV serviseru Antiši samo bod

U prvoj utakmici 4. kola SuperSport HNL-a Dinamo je na gostovanju kod Varaždina odigrao 1-1 i tako izgubio prva dva boda u novoj sezoni prvenstva.

Dario Špikić je u prvoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog poluvremena glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Petra Bočkaja s lijeve strane i tako donio vodstvo Dinamu.

Varaždin je do izjednačenja došao u 63. minuti, kad je bivši igrač Hajduka Michele Šego s 14 metara pogodio pokraj nemoćnog Livakovića.

Dinamo ima 10 bodova iz četiri utakmice, a drugi je Hajduk sa šest bodova iz dva nastupa. Po četiri boda imaju Rijeka, Osijek, Šibenik, Varaždin i Slaven Belupo, s tim da Riječani imaju samo dvije odigrane utakmice. Na začelju je Istra 1961 bez ijednog boda iz tri nastupa.