HNK Posušje brutalno pokraden. Ovo je nevjerojatno!

Borac je nevjerojatnim preokretom svladao Posušje rezultatom 2:1 u susretu 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Posušje je povelo 1:0 golom Gabrijela Bobana u 90. minuti, ali je Borac u sudijskoj nadoknadi postigao dva pogotka i pobijedio.

Prvi pogodak za Borac postigao je Piščević u trećoj minuti nadoknade vremena. U trenutku slanja lopte, prema dostupnim fotografijama čini se da je igrač Borca bio najbliži golu Posušja, ali ipak treba reći da je situacija zahtjevna te zbog ovakvih i sličnih detalja treba što prije uvesti VAR na susrete u domaćem prvenstvu. Pomoćni sudac Radislav Kačavenda iz Gradiške nije se oglasio, a zastavica je ostala spuštena.

Pogledajte fotografiju pa sami procijenite je li u ovoj situaciji kod izjednačujućeg gola Borca bilo ofsajda.

U posljednjim sekundama susreta dosuđen je sumnjiv jedanaesterac za Borac. Miloš Gigović na asistenciju Kačavenda nakon što je Enver Kulašin pao u šesnaestercu je pokazao na bijelu tačku.

Goran Zakarić poslao je loptu u mrežu za 2:1 i pobjedu Borca u ovoj prilično zanimljivoj utakmici.

Borac je sa ova tri boda prestigao Željezničar na trećem mjestu na tabeli i ima 23 boda, dok je Posušje na osmoj poziciji sa 15 bodova.

U predstojećem 15. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine Banjalučani ugošćuju ekipu Igmana, dok Posušje u Mokrom Docu dočekuje FK Sarajevo.